Shop Mobile More Submit  Join Login

This deviation was deleted


:iconklemthepotato:
Wybacz bycie skąpym w ocenie ;) Ogólnie wygląda świetnie. To tak na wstępie, żeby nie było żadnych wątpliwości~ Nie znam programu, w którym to robiłaś, ale efekt malowania farbami jest zdecydowanie widoczny, zwłaszcza w świetle, które pada od świec. Bardzo ładne jest też niebieskie światło z ulicy (?), szczególnie mi się podoba jak oba mieszają się na hmm, pufie czy też stołku, który jest na pierwszym planie. Mówić, że tło jest niesamowite nie muszę, bo pewnie się naczytałaś tego już w komentarzach. Ściana na drugim planie z białymi fotelami mnie urzekła~ Też mam plan ćwiczyć z katalogiem Ikei, ale nie wiem czy uda mi się kiedyś osiągnąć takie rezultaty xD W tym wszystkim (tudzież zachwycie nad mebelkami i światłem) giną trochę postacie, jakby same były elementem wnętrza. Jej lewa łapka wydaje mi się troszkę krótka, ale anatomia to dla mnie czarna magia, więc nie będę przesadzać (w krytyce musiałam się czegoś przyczepić :P) Przez to, że Ben ją trzyma wygląda trochę, jakby była bardzo leciutka i troszkę lewitowała. Skoro się już czepiam, to czy lampa w tle się świeci? Wygląda na zgaszoną, ale jasność na ścianie nie pozwala mi tego jasno określić.
W każdym razie jestem pełna podziwu dla cierpliwości i skilla, który trzeba osiągnąć, żeby namalować takie wnętrze. Czapki z głów :)
The Artist thought this was FAIR
8 out of 8 deviants thought this was fair.

Comments


:iconbor-chan:
bor-chan Featured By Owner Jan 15, 2013  Student General Artist
Dziękuję za krytykę! (To druga oficjalna krytyka w mojej deviantartowej karierze i życzyłabym sobie takich więcej.)
Praca jest zrobiona w programie MyPaint, który serdecznie polecam ze względu na pędzle. (ponadto program jest darmowy)
Katalog Ikei był bardzo pomocny. Przyznam, że ściągnęłam projekt całego pokoju. Może kiedyś nauczę się tak dobrze dobierać meble.
Cieszę się, że ktoś zauważył i odważył się napisać o za krótkiej ręce dziewczyny. Zauważyłam to pod koniec rysowania, ale nie miałam już ani siły, ani ochoty poprawiać, a przez to przeciągać premiery obrazka. Ale dobrze, że Twoje wprawne oko zauważyło ten defekt. ;) Przy następnym projekcie zwrócę też większą uwagę na spójność postaci z otoczeniem, a także na to, aby nie nikły one w tle.
Przyznam, że ta lampa to dla mnie zagadka. Bo w sumie to ja też nie wiem, czy ona jest zapalona, czy nie. Pozostawiam to do dowolnej interpretacji. Tak samo jak źródło niebieskiego światła.
Och, gdybyś widziała moją minę podczas czytania krytyki. Tyle miłych słów i pochwał. Ale wiem też, co poprawić w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję!
Reply
:iconklemthepotato:
klemthepotato Featured By Owner Feb 12, 2013
wiem, że mninął szmat czasu, ale w każdym razie nie ma za co x3 mam nadzieję, że znów zaczniesz wrzucać pracę na dA, mi się bardzo dobrze pisało Ci krytykę! mam nadzieję też, że wszystko u Ciebie w porządku i dużo rysujesz ;3
Reply
Add a Comment: